جشن فارغ التحصیلی کودکان پیش دبستانی
در سرچشمه برگزار شد؛
جشن فارغ التحصیلی کودکان پیش دبستانی
مراسم جشن فارغ التحصیلی بچه‌های پیش دبستانی موسسه فرهنگی شهدای هفتم تیر(سرچشمه) برگزار شد .
سه‌شنبه 25 ارديبهشت 1397
تعداد بازدید: 422 مرتبه

به گزارش روابط عمومی سرچشمه، مراسم جشن فارغ التحصیلی کودکان پیش دبستانی سرچشمه روز دوشنبه 24 اردیبهشت ماه سالجاری با حضور اولیاء کودکان و مربیان در محل پیش دبستانی موسسه فرهنگی شهدای هفتم تیر (سرچشمه)  برگزار گردید.

در این مراسم بچه ها ضمن اجرای برنامه‌های قرآن خوانی، حافظ خوانی و اجرای نمایش شهرهای ایران به اجرای حرکات ژیمناستیک نیز پرداختند.

در جشن فارغ التحصیلی بچه‌های پیش دبستانی سرچشمه، ویدئوکلیپ های از بچه‌ها با موضوعات «اجرای شعر عربی» و «امام زمان از زبان بچه‌ها» به نمایش در آمد که مورد تمجید و تحسین والدین قرار گرفت.

گفتنی است، در این مراسم همچنین مسابقه‌ای با حضور پدران کودکان پیش دبستانی برگزار گردید و به نفرات برتر جوایزی اهدا شد.

در پایان مراسم جشن فارغ التحصیلی بچه‌های پیش دبستانی سرچشمه، جوایزی نفیس به همراه لوح تقدیر از طرف مدیر عامل موسسه فرهنگی شهدای هفتم تیر (سرچشمه) اهدا گردید.

مهدکودک و پیش دبستانی سرچشمه در محل حزب جمهوری سابق واقع در میدان بهارستان نرسیده به چهارراه سرچشمه کوچه شهید صیرفی پور واقع شده است.

لازم به ذکر است پیش دبستانی سرچشمه اقدام به ثبت نام محدود برای دوره آتی نموده است لذا والدین محترم برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تماس 35024000 -35024126 تماس حاصل فرمایند.