مردم افغانستان با شهید بهشتی آشنا هستند
مردم افغانستان با شهید بهشتی آشنا هستند
مداح و خواننده افغانستانی لشکر فاطمیون با بیان اینکه کسی که شهید بهشتی را نشناسد انقلاب اسلامی را نشناخته افزود: در افغانستان، حتی آن هایی که ایران هم نیامده اند شهید بهشتی را می شناسند.
سه‌شنبه 30 مرداد 1397
تعداد بازدید: 199 مرتبه
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی، «سیدِ مسافر» مداح و خواننده افغانستانی لشکر فاطمیون در حاشیه بازدید از بخش های مختلف مجموعه سرچشمه گفت: سرچشمه فضایی مناسب برای خانواده ها مهیا کرده است که در آن بخش های مختلف از یادمان شهدا تا فروشگاه لوازم خانگی وجود دارد. باید گفت سرچشمه مانند یک شهر کوچک است که با نگاه الهی تشکیل شده و فعالیت می کند.

وی با بیان اینکه کسی که شهید بهشتی را نشناسد انقلاب اسلامی را نشناخته افزود: در افغانستان، حتی آن هایی که ایران هم نیامده اند شهید بهشتی را می شناسند. شهید بهشتی شخصیتی انقلابی بود و جامعه افغانستان هیچ وقت این شخصیت ها را فراموش نمی کند.

رزمنده لشکر فاطمیون با اشاره به محبوبیت شخصیت هایی چون امام خمینی(ره)، شهید بهشتی و شهید چمران نزد مردم افغانستان گفت: شهید بهشتی فردی بود که عالمانه و با بصیرت نه از امامش جلو زد و نه از او عقب ماند و مردم افغانستانی چنین فردی که استکبار ستیز باشد و جلو دشمن سر خم نکند را دوست دارند.

وی به اوضاع امروز افغانستان اشاره کرد و گفت: در افغانستان، داعش در حال شکل گرفتن و مسبب آن آمریکا، اسرائیل و آل سعود است. در افغانستان سازمان های حفاظتی متنوعی ازجمله ناتو وجود دارد که باید حامی صلح باشند اما نمی شود قبول کرد که این ها نتوانند به اندازه چهار نفر از لشکر فاطمیون اثرگذاری داشته و افغانستان را امن کنند و این نشان می دهد که به دنبال امنیت افغانستان نیستند.

رزمنده لشکر فاطمیون با بیان اینکه دشمنان می خواهند جنگ مذهبی به وجود بیاورند گفت: سنی و شیعه مشکلی با هم ندارند همانطور که در سوریه و عراق کنار هم علیه جبهه باطل جنگیدند. مشکل ما شیعه و سنی نیست، بلکه وهابیت و آمریکا و اسرائیل است. داعش، سنی نیست؛ هر کسی که می گوید داعش سنی است خدا لعنتش کند. داعش بی دین است والا کجای دین اسلام اجازه داده که پوست دختر بچه را زنده زنده بکنند یا ناموس مسلمان را بفروشند؟! ولذا این اسلامی است که آمریکا و آل سعود پرورش داده است.انتهای پیام//