حمایت از ایده های ساخت تجهیزات هایتک در دستور کار مجموعه فرهنگی سرچشمه
حمایت از ایده های ساخت تجهیزات هایتک در دستور کار مجموعه فرهنگی سرچشمه
حمایت از ایده های جوانان در عرصه ساخت تجهیزات سخت افزاری هایتک و همچنین تقویت و راهبری موثر این تیم ها در جهت تولید محصولات با کیفیت جهت صادرات به کشورهای دیگر از رسالت های بنیاد فرهنگی شهدای انقلاب ا...
چهارشنبه 12 دی 1397
تعداد بازدید: 56 مرتبه

 

به نام خدا

مسئولان برای ایجاد اشتغال شب و روز نشناسند. ایران، امروزبه کارگاه بزرگ تلاش و ابتکار و نوآوری تبدیل شده است اما این واقعیت، تنها گام اول از روند پیشرفت و سرافرازی کشور است. ایران بزرگ امروز بیش از هر زمان دیگر به کار و کارآفرینی نیاز دارد تا همچون عقابی تیز پرواز، در فضای پیشرفت و آبادانی و افتخار اوج گیرد. دو دلیل اساسی یعنی «آمادگی کشور برای جهش» و «فشار اقتصادی دشمنان»، ثابت می کند که ایران، بیش از هر دوره دیگر به کار و کارآفرینی احتیاج دارد.

امام خامنه ای

 

بنیاد فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (یادمان شهدای هفتم تیر) در راستای رسالت های خود و گسترش فضای کارآفرینی در کشور  تغییر کاربری برخی از فضاهای اداری خود اقدام به آماده سازی زیرساختی شایسته برای تیم های کارآفرین نموده است. بنیاد فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی با انعقاد تفاهم نامه ای با شتابدهنده سخت افزاری هاردتک، ازین پس پذیرای برخی از تیم های سخت افزاری این شتابدهنده خواهد بود. بنیاد فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (یادمان شهدای هفتم تیر) پیش ازین نیز علاوه بر برگزاری دوره های مختلف آموزشی و مهارتی چه در عرصه های علمی و چه فرهنگی-مذهبی، با پذیرش شتابدهنده ها و مجموعه هایی دیگر به حوزه کارآفرینی ورود کرده است.

شتاب دهنده هاردتک با حمایت سرمایه گذاران متخصص و خوشنام در عرصه تکنولوژی های نوین و تکیه بر جوانان مستعد کشور، همچنین فراهم آوردن زیرساخت های مختلفی همچون فضای کاری مدرن و سرمایه ای درخور، از انتهای سال نود و پنج اقدام به فعالیت نموده و در این مدت کوتاه به لطف خداوند توانسته است با جذب تیم های قدرتمند دانشجویی از بین دانشجویان مستعد دانشگاه های برتر و در اختیار گذاشتن سرمایه مورد نیاز، فضای کاری و آزمایشگاهی مدرن و راهبری و منتورینگ موثر به موفقیت های درخور توجهی دست یابد.