شماره: 139
1394/11/28
سازنده کلیپ تبلیغاتی رییس جمهور کلیپ ویدیویی جشن خانه را می سازد
سازنده کلیپ تبلیغاتی رییس جمهور کلیپ ویدیویی جشن خانه را می سازد

حسین دهباشی مستندساز و پژوهشگر تاریخ معاصر ویدیوکلیپ جشن خانه روزنامه نگاران جوان را می سازد.

به گزارش ستاد خبری جشن بیستمین سالگرد تاسیس خانه روزنامه‌نگاران جوان حسین دهباشی مستندسازی است که است که این روزها به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مصاحبه‌هایش با سران رژیم طاغوت از سیمای جمهوری اسلامی پخش می شود.

او این مصاحبه ها را در پروژه تاریخ شفاهی رژیم پهلوی در مدت اقامت خود در آمریکا تهیه کرد. وی در سال‌های اخیر علاوه بر فیلم‌های مستند مختلف که از عراق و افغانستان تولید کرده است به خاطر برخی از کلیپ‌های خاص خود شناخته شد؛ از جمله ویدیوهای تبلیغاتی رییس‌جمهور حجت‌الاسلام دکتر روحانی.

در بیستمین سالگرد تاسیس خانه روزنامه‌نگاران جوان ویدیوکلیپ یادبود این موسسه فرهنگی که توسط دهباشی ساخته شده است به نمایش در خواهد آمد.

جشن بیستمین سالگرد تاسیس خانه‌ روزنامه‌نگاران جوان روز شنبه اول اسفندماه سال جاری از ساعت 16 تا 18 در سالن  همایش‌های مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی(سرچشمه) واقع در میدان بهارستان، چهارراه سرچشمه انتهای خیابان شهید صیرفی‌پور برگزار می‌شود و شرکت در آن برای عموم آزاد است.

خانه روزنامه‌نگاران جوان در دهه فجر سال 1374 با هدف شناسایی و پرورش استعدادهای جوان و با شعار «جایی که هر نوجوانی می‌تواند بنویسد» و «تو بنویس، ما منتشر می‌کنیم»، آغاز به کار کرد و در مدت فعالیت خود در حوزه فرهنگ منشا آثار فراوان بود. اکنون بعد از گذشت بیست سال،  اعضای آن گردهم می‌آیند تا با دیگر خاطرات خود را مرور کنند و به تبادل تجربیات خود بپردازند.

حق انتشار محفوظ است ©