شماره: 140
1394/11/26
بیستمین سالگرد تأسیس خانه روزنامه نگاران جوان
بیستمین سالگرد تأسیس خانه روزنامه نگاران جوان

مراسم بیستمین سالگرد تأسیس خانه روزنامه نگاران جوان، شنبه اول اسفندماه ۹۴ از ساعت ۱۶ در محل یادمان شهدای هفتم تیر«سرچشمه» برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سرچشمه، مراسم بیستمین سالگرد تأسیس خانه روزنامه نگاران جوان، اول اسفندماه ۹۴ در مجموعه یادمان شهدای هفتم تیر«سرچشمه» برگزار خواهد شد.

بهمن ماه برای تعداد زیادی از نوجوانان و جوانان دیروز که فعالان فرهنگی و رسانه ای امروز شده اند، یادآور تأسیس محلی است که زمینه ساز رشد و تعالی آن ها در عرصه قلم و رسانه بود.

خانه روزنامه نگاران جوان، در طول کمتر از سه سال فعالیت جدی خود در دهه ۷۰، با شعار " تو بنویس ما منتشر می کنیم" برای آموزش سواد رسانه ای و تربیت نیروی حرفه ای در عرصه رسانه کاری کرد که به الگوی بسیاری از مراکز فرهنگی تبدیل شد و نسلی از فعالان فرهنگی را پرورد که اکنون هر کدام در جایی می درخشند.

اکنون پس از ۲۰ سال، دست اندرکاران و اعضای فعال این مجموعه گرد هم می آیند تا ضمن  یادآوری این حرکت جریان ساز، از طرح جدید خود با عنوان «خانه نوجوان» رونمایی کنند.

مراسم بیستمین سالگرد تأسیس خانه روزنامه نگاران جوان، شنبه اول اسفندماه ۹۴ از ساعت ۱۶ لغایت ۱۸ در سالن همایش های مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (یادمان شهدای هفتم تیر؛ سرچشمه)، به آدرس بهارستان نرسیده به چهارراه سرچشمه، کوچه شهید صیرفی پور برگزار خواهد شد و حضور برای عموم علاقمندان آزاد است.

حق انتشار محفوظ است ©