شماره: 191
1394/04/30
عوامل سریال پایتخت در مجموعه سرچشمه تقدیر می شوند
عوامل سریال پایتخت در مجموعه سرچشمه تقدیر می شوند

مجموعه فرهنگی یادمان شهدای هفتم تیر«سرچشمه» یکشنبه(25 مردادماه) مصادف با میلاد حضرت معصومه(س) میزبان عوامل سریال تلویزیونی پایتخت خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی سرچشمه، این مراسم با حمایت مجموعه‌ها و نهادهای فرهنگی از جمله معاونت سیمای جمهوری اسلامی ایران، شبکه یک سیمای جمهوری اسلامی ایران ، معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، سازمان تبلیغات اسلامی، حوزه هنری، ریاست حوزه های علمیه استان تهران، مرکز رسیدگی به امور مساجد، سازمان هنری و رسانه ای اوج، و به میزبانی مجموعه فرهنگی یادمان شهدای هفتم تیر برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، دلایل این تجلیل، هشت محور اصلی از سوی ستاد برگزاری مراسم به این شرح عنوان شده است: تکریم سبک زندگی دینی و ملی، پرداخت مطلوب به کیان خانواده به عنوان محور اجتماع سالم، ارائه مناسب از جایگاه مسجد و گزاره های دینی، پرداخت شایسته به موضوع قانون و قانونمداری، پرداخت خاص به موضوع محیط زیست و مقابله با پدیده زمین خواری، ترویج ازدواج آسان، ترویج شادی اجتماعی سالم و خنده حلال، و تکریم هنرمندان دین باور و ترویج نگاه دین مدارانه به هنر.

یادآور می شود مراسم تجلیل از عوامل سریال پایتخت در سالن همایش های مجموعه یادمان شهدای هفتم تیر به آدرس تهران، میدان بهارستان، نرسیده به چهارراه سرچشمه، کوچه شهید صیرفی پور برگزار می‌شود.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاع بیشتر با شماره 35024000 تماس حاصل فرمایند.

حق انتشار محفوظ است ©