شماره: 954
1397/06/13
حضور مدیرعامل شرکت سهامی فرش ایران در مجموعه سرچشمه
حضور مدیرعامل شرکت سهامی فرش ایران در مجموعه سرچشمه

محمدرضا عابد مدیرعامل شرکت سهامی فرش ایران ضمن حضور و بازدید از بخش های مختلف مجموعه سرچشمه با مدیرعامل این مجموعه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی، محمدرضا عابد مدیرعامل شرکت سهامی فرش ایران ضمن حضور و بازدید از بخش های مختلف مجموعه سرچشمه با سعید گل شناس مدیر عامل این مجموعه دیدار و گفتگو کرد.

مدیرعامل بنیاد فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی با بیان اینکه بین شهدای هفتم تیر افراد حقوقی حضور داشتند که 4 وزیر، 24 نماینده مجلسِ استان و شهر و 5 معاون وزیر ازجمله آن ها هستند گفت: ما مسئولین امروزی این جایگاه های حقوقی را شناسایی کردیم و از آن ها برای بازدید از مجموعه سرچشمه دعوت بعمل آمده است.

گل شناس افزود: با همین رویکرد، امروز مدیرعامل شرکت سهامی فرش ایران در این مجموعه حاضر شد تا راجع به شهید رواقی که مدیرعامل وقت شرکت فرش ایران بود و در جلسه هفتم تیر سال 60 شهید شد صحبت کند.

مدیرعامل بنیاد فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی گفت: قصد داریم برای هر کدام از شهدای هفتم تیر یک کتاب و یک مستند که مجموعه ای از خاطرات و زندگی نامه آن هاست را تهیه کنیم که ان شاء الله از شهید رواقی مدیرعامل وقت شرکت فرش ایران شروع می کنیم.انتهای پیام//
حق انتشار محفوظ است ©