شماره: 15
1396/10/24
با حضور دکتر محمد حسین سعیدیان
با حضور دکتر محمد حسین سعیدیان

سلسله جلسات محفل انس با قرآن روزهای شنبه هر هفته با حضور استاد سعیدیان در مسجد هفتاد و دوتن موسسه فرهنگی شهدای هفتم  تیر (سرچشمه) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سرچشمه، در ادامه سلسله برنامه‌های فرهنگی و دینی موسسه فرهنگی سرچشمه که با  هدف  ترویج  و تبلیغ  آموزه‌های دینی و اعتقادی به نسل جوان جامعه،  انجام می شود، مراسم نورانی محفل انس با قرآن، با حضور قاریان، حافظان، جوانان و نوجوانان علاقه مند به تلاوت  قرآن کریم، زیر نظر استاد سعیدیان، بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد هفتادو دو تن برگزار شد .

در این محفل نورانی و با شکوه که با استقبال گرم جوانان و نوجوانان  همراه بود، قاریان و حافظان قرآن کریم، به تلاوت آیات روح بحش کلام  وحی در فضائی ملکوتی پرداختند .

در ادامه  این محفل معنوی، استاد  سعیدیان  به توضیح آیات تلاوت شده توسط قاریان پرداختند.

وی همچنین به تفسیر و ترجمه آیات در ارتباط با اهمیت نماز و خودسازی گفت: نماز ستون دین است و اگر این ستون نباشد ، دیگر اعمال انسان پذیرفته  نخواهد  شد و انسان سقوط  می کند و به قعر چاه می افتد، که را نجاتی نخواهد بود، پس باید بیدار باشیم و از قرآن، این سفره بیکران الهی و این مائده آسمانی بهره مند شویم، و راه نجات خود را با تمسک  به قرآن  و اهل بیت(ع) بیابیم.

محفل انس با  قرآن  شنبه‌ها بعد از نماز  مغرب  و عشاء ، با حضور استاد دکتر محمد حسین سعیدیان در مسجد هفتاد و دو تن موسسه فرهنگی شهدای هفتم تیر (سرچشمه)، واقع  در میدان  بهارستان ، نرسیده به چهار راه سرچشمه، کوچه شهید صیرفی پور برگزار می شود، علاقه‌مندان به تلاوت قرآن، به ویژه قاریان، حافظان ،دانش آموزان و دانشجویان عزیز می توانند در این محفل معنوی شرکت نمایند.

 

حق انتشار محفوظ است ©