X

اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 02 دی 1398
مجموعه بیانات رهبری در حوزه جهاد و شهادت رونمایی می‌شود

  مجموعه بیانات رهبری در حوزه جهاد و شهادت رونمایی می‌شود

جانشین دبیر شبکه ملی وارثون با اشاره به برگزاری اجلاس سراسری فعالان مردمی جهاد و شهادت در 12 و 13 دی‌ماه گفت: یکی از محصولاتی که طی این اجلاس رونمایی می‌شود مجموعه بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در حوزه فرهنگ جهاد و شهادت است که در این کتاب دو هزار فراز از بیانات رهبری از سال 1368 تا 1393 جمع‌آوری و گردآوری شده که در این همایش و اجلاس رونمایی می‌شود.
امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط عمومی روابط عمومی یادمان شهدای هفتم تیر، بهمن کهن جانشین دبیر شبکه ملی وارثون روز دوشنبه 2 دی ماه 1398 در نشست خبری «پنجمین اجلاس سراسری فعالان مردمی جهاد و شهادت» که در سالن جلسات مجموعه فرهنگی یادمان شهدای هفتم تیر (سرچشمه) برگزار شد، با اشاره به برگزاری نخستین اجلاس سراسری فعالان مردمی جهاد و شهادت با حضور 350 مجموعه مردمی در باغ موزه دفاع مقدس تهران اظهار کرد: این اجلاس با سخنرانی جمعی از فرماندهان ارشد سپاه و چهره‌های جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در 12 و 13 دی‌‌ماه برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه اجلاس سراسری در گام نخست در سطح ملی دنبال خواهد شد، گفت: فرهنگ جهاد و شهادت در خارج از مرزهای ایران اسلامی ظرفیت‌های بسیاری را به خود اختصاص داده است و ما نمی‌توانیم کشورهای دیگر را در این حوزه نادیده بگیریم اما مشکلاتی داشته‌ایم که برای این اجلاس از 10 مجموعه بین‌المللی فعال در حوزه جهاد و شهادت دعوت کرده‌ایم.

جانشین دبیر شبکه ملی وارثون گفت: افراد مختلفی از جمله دبیران یادواره‌های شهدا، ناشران و راویان حوزه جهاد و شهادت، فعالان راهیان نور، فعالان حوزه ثبت اسناد معنوی و فعالان حوزه هنر و رسانه برای شرکت در این اجلاس دعوت شده‌اند.

وی  مطرح کرد: یکی از محصولاتی که طی این اجلاس رونمایی می‌شود مجموعه بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در حوزه فرهنگ جهاد و شهادت است که در این کتاب دو هزار فراز از بیانات رهبری از سال 1368 تا 1393 جمع‌آوری و گردآوری شده که در این همایش و اجلاس رونمایی می‌شود.

کهن اضافه کرد: شبکه ملی وارثون یک مجموعه مردمی است و یک هیأت امنا دارد که این مجموعه را پشتیبانی می‌کنند و از نظر ساختاری به هیچ نهادی وابسته نیست، هزینه‌های این شبکه بر اساس مأموریت‌ها از بستن پروژه‌هایی با مجموعه‌های حاکمیت و حمایت‌های خیرین  تامین می‌شود.


اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو
جستجو
تگ اخبار
تگ اخبار
  • rahaei
  • fajre-nour
  • آلبوم موسیقی «میم مثل میهن» به همت مجموعه فرهنگی یادمان شهدای هفتم تیر و بسیج صدا و سیما و با صدای «حامد جلیلی» و «حسین حقیقی» و آهنگسازی «سیدجواد پرئی» و تنظیم «مهدی شکارچی» و «مسعود بقایی» تولید شده است.
  • آلبوم موسیقی «لَبوَه» با صدای «هادی ناصری» و به همت بنیاد فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (یادمان شهدای هفتم تیر) تولید شد.
  • مثبت114442424-72
  • 6564fffffe4444