X

اخبار

تاریخ انتشار: پنجشنبه 01 اسفند 1398
برگزیدگان هشتمین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت و دومین فراخوان نشان هیأت تجلیل شدند

  برگزیدگان هشتمین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت و دومین فراخوان نشان هیأت تجلیل شدند

برگزیدگان هشتمین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت و دومین فراخوان نشان هیأت پیش از ظهر امروز در آئین اختتامیه این سوگواره تجلیل شدند.
امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط عمومی یادمان شهدای هفتم تیر، برگزیدگان هشتمین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت و دومین فراخوان نشان هیأت روز پنج شنبه یکم اسفندماه 1398 در آئین اختتامیه این سوگواره در مجموعه فرهنگی یادمان شهدای هفتم تیر (سرچشمه) تجلیل شدند.

در ابتدای این آئین، حجت الاسلام والمسلمین رنجبر دبیر هشتمین سوگواره عاشورایی پوستر هیأت با اشاره به اینکه از 63 اثری که برای کتاب فراخوان نشان دوم انتخاب شد 30 اثر برای نذر نشان هیأت بوده است، تصریح کرد: تلاش کردیم فضا را یک فضای صرفا سفارشی و خشک خارج کنیم؛ 800 اثر برای فراخوان نشان ارسال شد که 300 اثر آن برای پویش نذر نشان بود.

وی ادامه داد: بیش از چهار هزار و 900 اثر به دبیرخانه سوگواره عکس هیأت ارسال شد که بیش از هزار 900 اثر پذیرفته و 92 اثر نیز شایسته نشر در کتاب عکس هیأت شناخته شد.

حجت الاسلام والمسلمین محسنی نیز در ادامه با اشاره به اینکه اثر هنری حقیقی باید درکنار زیبایی ظاهری بدنبال هدایت انسان باشد، بیان کرد: هر اثر دیگری که در راستا معارف و رسالت اهل بیت(ع) نباشد، هنر نیست هرچند که از زیبایی‌های ظاهری نیز برخوردار باشد.

در انتهای این مراسم نیز استاد محمد علی کشاورز به نمایندگی از داوران بخش نشان و پوستر و استاد سید عباس میرهاشمی به نمایندگی از داوران بخش عکس به ایراد نکاتی درخصوص هنر و هنرمندان پرداخت.

گفتنی است، در این مراسم 6 نفر در بخش نشان هیأت، 6 نفر در بخش مجموعه عکس و تک عکس، 6 نفر در بخش عکس از خدمات اجتماعی هیأت و 16 نفر در بخش پوستر هیأت با اهدای جوایز ارزنده تقدیر شدند.

جهت مشاهده گزارش تصویری اینجا کلیک کنید.


اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو
جستجو
تگ اخبار
تگ اخبار