X

اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 28 مهر 1394
جایی که هر نوجوانی می تواند بنویسد

  جایی که هر نوجوانی می تواند بنویسد

نخستین شماره روزنامه «خانه نوجوان» پس از چند نسخه آزمایشی، هفته گذشته منتشر شد و نوجوانان علاقه مند به نویسندگی، شعر، داستان، رسانه و هنر می‌توانند با آن همکاری کنند.

امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط عمومی سرچشمه، حسین شکیب راد، سردبیر روزنامه «خانه نوجوان» در رابطه با انتشار نخستین شماره این روزنامه گفت: فعالیت مطبوعاتی و رسانه ای در حوزه نوجوان در سال های اخیر بسیار کم رنگ شده بود، چنانچه فعالیت بسیاری از نشریات و مطبوعات شناخته شده نیز امروزه متوقف شده است. حتی باید بپذیریم که دغدغه‌مندی مسئولان نیز در حوزه نوجوان بسیار کم شده و ما اتفاقات دهه‌های 60 و 70 در این عرصه مانند خانه روزنامه نگاران جوان، خانه فرهنگ نیم رخ و... را نمی بینیم.

وی تصریح کرد: با توجه به این خلاء موجود تصمیم گرفتیم فعالیت جدیدی را با عنوان خانه نوجوان آغاز کنیم که انتشار این روزنامه، تنها بخشی از فعالیت‌های آن به حساب می آید.

شکیب راد با اشاره به انتشار این روزنامه به مدیر مسئولی حجت الاسلام محمدرضا زائری اظهار داشت: تجربه اولیه ما انتشار ویژه نامه‌ای به صورت روزانه در نمایشگاه مطبوعات سال گذشته بود. اما اتفاق اصلی که تشکیل تحریریه همه بچه های ایران در این روزنامه است، با انتشار نخستین شماره از این روزنامه کلید خورد. البته تا تبدیل شدن به یک روزنامه فاصله داریم و درابتدا به صورت ماهانه منتشر می شود و با حمایت سازمان دانش آموزی به دست نوجوانان خواهد رسید.

سردبیر روزنامه خانه نوجوان ادامه داد: شعار اصلی خانه نوجوان این است:«جایی که هر نوجوانی می تواند بنویسد» براین اساس از طریق راه‌های ارتباطی مختلف چه به صورت مجازی و چه به صورت مکتوب و حتی حضوری میزبان قلم نوجوان سراسر کشور هستیم.

نخستین شماره روزنامه خانه نوجوان، پس از چند نسخه آزمایشی، هفته گذشته منتشر شد و نوجوانان علاقه مند به نویسندگی، شعر، داستان، رسانه و هنر برای همکاری با آن، می توانند با شماره 35024000 تماس حاصل نمایند.


اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو
جستجو
تگ اخبار
تگ اخبار