X

اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 12 مرداد 1394
نشست «زیست جنسی در ایران» برگزار می شود

  نشست «زیست جنسی در ایران» برگزار می شود

در ادامه سلسله نشست‌های آزاد اندیشی و گفتگوهای انتقادی روز جمعه 16 مرداد 94 نشستی با موضوع "زیست جنسی در ایران" در یادمان شهدای هفتم تیر«سرچشمه»برگزار می شود.

امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط عمومی سرچشمه، ششمین نشست آزاد اندیشی با اکران مستند پژوهشی و آسیب شناسانه در سالن همایش یادمان شهدای هفتم تیر«سرچشمه»برگزار خواهد شد.

 بخواهیم یا نخواهیم، یکی از مهم‌ترین آسیب‌های اجتماعی که در حال حاضر جامعه ایران با آن درگیر است، “بحران جنسی” است؛ چنان که رهبر انقلاب نیز در یکی از صحبت‌های اخیر به این موضوع اشاره داشتند: «هرچه که ما بتوانیم در جامعه مسئله‌ی مشکل جنسی جوانها را حل کنیم، این به نفع دنیا و آخرت جامعه‌ی ما است؛ به نفع دنیا و آخرت کشور ما است».

طبعا برای حل یک مشکل، ابتدا باید آن را به رسمیت شناخت و درباره آن گفتگو کرد و سپس از بین گفتن‌ها و شنیدن‌ها، راه اقدام را انتخاب کرد و پیمود.

این موضوع مهم‌ترین آسیب تلقی می‌شود که طبقات مختلف اجتماعی را به شکلی گسترده درگیر خود کرده و بسیاری از افراد، سنین پایین تا بالا و اقشار مختلف جامعه ایرانی، به نحوی درگیر مسائل و مشکلات جنسی هستند. بحران جنسی می‌تواند بحران‌های دیگر نظیر بیکاری، طلاق و مسائل اقتصادی را به ‌دنبال داشته باشد. از همین رو در ششمین نشست آزاداندیشی و گفتگوی انتقادی به طرح موضوع می‌پردازیم و درباره آن به هم اندیشی می نشینیم.

در ابتدای این نشست، مستندی پژوهشی و آسیب شناسانه از آقای یاسر عرب اکران خواهد شد.

زمان: جمعه 16 مرداد از ساعت 16.

مکان: پایین‌تر از میدان بهارستان، نرسیده به چهارراه سرچشمه، کوچه شهید صیرفی پور یادمان شهدای هفتم تیر«سرچشمه»

حضور برای علاقه مندان آزاد است.


اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو
جستجو
تگ اخبار
تگ اخبار