X

اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 15 تیر 1394
رستوران؛ به صرف بازی‌های فکری

  رستوران؛ به صرف بازی‌های فکری

بازی پیش از آن که به معنای فعالیت خاصی باشد، حالتی است ذهنی، در آمیختگی این روحیه با حس کنجکاوی، خلاقیت، میل به استقلال، تجربه گرایی و بیان خویشتن باعث می شود انسان در تمام سنین، به بازی روی بیاورد

امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط عمومی سرچشمه، در ایام و لیالی مبارک ماه رمضان، مجموعه یادمان شهدای هفتم تیر اقدام به راه اندازی «رستوران بازی» با بیش از 40 نوع بازی فکری، هوشی و مهارتی نموده است.

بر این اساس در گام نخست، نوجوانان 10 تا 17 سال، از ساعت 18 لغایت 23، شب های 13، 14 و 15 رمضان مصادف با ایام میلاد پر برکت امام حسن علیه السلام در این مکان حضور یافته و ضمن آموزش بازی‌ها به رقابت با هم سن و سال های خود پرداختند.

از نکات قابل توجه در این رستوران، حضور مربیان بازی است که پیش از این، یک دوره آموزشی در خصوص بازی های فکری، در واحد آموزش مجموعه یادمان شهدای هفتم تیر گذرانده اند.

هفته پایانی ماه مبارک رمضان فرصتی مجدد برای نوجوانان فراهم خواهد آمد تا با حضور در رستوران بازی‌های فکری، ضمن پر کردن اوغات فراغت خود با بازی‌های سالم و هدفمند، مهارت ها و هوش و ذهن خود را تقویت نمایند. در عین حال با شرکت در مسابقات برای دریافت جوایز جذاب و نفیس، تلاش نمایند. بر این اساس از یکشنبه 21 تیرماه لغایت پنجشنبه 25 تیرماه، نوجوانان 9 تا 18 ساله می توانند از ساعت 18 لغایت 22 از فضای رستوران بازی استفاده نمایند.

رستوران بازی پس از ایام ماه مبارک نیز برای افراد 9 تا 99 ساله قابل استفاده خواهد بود و به زودی جشنواره بزرگ بازی‌های فکری در مجموعه یادمان شهدای هفتم تیر برگزار خواهد شد.


اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو
جستجو
تگ اخبار
تگ اخبار