X

اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 25 خرداد 1394
تابستان امسال در سرچشمه غرق شوید!

  تابستان امسال در سرچشمه غرق شوید!

با عضویت در پاتوق تابستانی سرچشمه، می توانید از 50 تا 80 درصد تخفیف در دوره های آموزشی برخوردار شوید.

امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط عمومی سرچشمه، ثبت نام دوره های آموزشی تابستان 94 در مجموعه فرهنگی یادمان شهدای هفتم تیر آغاز شد.

مدیر بخش آموزش مجموعه فرهنگی سرچشمه در این خصوص گفت:«پس از وقفه کوتاهی که در برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و عمومی مجموعه فرهنگی یادمان شهدای هفتم تیر افتاد، تابستان امسال را با دست پر آغاز کرده ایم. البته با توجه به شرایط ماه مبارک رمضان، اکثر دوره های آموزشی در مرداد و شهریور برگزار خواهند شد.»

شکیب راد در خصوص نحوه ثبت نام در دوره های آموزشی تابستان توضیح داد:« ما یک کانون و پاتوق فرهنگی، ادبی و هنری  با عنوان «چشمه» داریم که همه می توانند به عضویت آن در بیایند. حق عضویت در پاتوق فرهنگی «چشمه»، در تابستان 94 برای افراد 10 تا 19 سال مبلغ 30 هزار تومان، و افراد بالای 20 سال، 40 هزار تومان است. با پرداخت این هزینه ها، افراد از برخی خدمات مجموعه فرهنگی یادمان شهدای هفتم تیر به صورت رایگان استفاده خواهند نمود و ضمنا برای حضور در کلاس های آموزشی از 50 تا 80 درصد تخفیف بهره مند خواهند شد .»

وی افزود:«اگر کسی نخواهد به عضویت پاتوق فرهنگی مجموعه سرچشمه در بیاید، می تواند هزینه کامل هر کلاس را بپردازد و از دوره های آموزشی تابستانه استفاده کند. مهلت ثبت نام در دوره های آموزشی و پاتوق فرهنگی مجموعه، تا 20 تیر ماه خواهد بود. »

برای اطلاع از کلاس های آموزشی تابستان 94 فایل زیر را دانلود نمایید.
کلاسهای تابستانی 94.pdf


اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو
جستجو
تگ اخبار
تگ اخبار