X

اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 14 اردیبهشت 1394
تربیت مربی برای بازی های فکری

  تربیت مربی برای بازی های فکری

اهمیت بازی های فکری و هوشی در زندگی انسان، بهانه برگزاری نخستین دوره آموزشی تربیت مربی بازی های فکری در مجموعه سرچشمه شده است.

امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط عمومی سرچشمه نخستین دوره آموزشی «تربیت مربی بازیهای فکری» در مجموعه فرهنگی شهدای هفتم تیر «سرچشمه» برگزار خواهد شد.

بازی ها، خصوصا بازی های فکری و هوشی، از اهمیت بالایی در زندگی انسان برخوردارند. خیلی از آموزشهای تربیتی را می‌توان در خلال بازیها به کودک نشان داد و به راحتی کودک را در مسیر درست تربیت نمود. همانطور که از خلال بازیهای کودک نیز می‌توان به شرایط عاطفی او و نیز احساسات و افکارش پی برد. بنابراین لازم است که مربیان به اهمیت بازی در زندگی کودک توجه داشته و شرایط مناسب را برای بازیهای مناسب فراهم سازند. از طرفی به اعتقاد روان‌شناسان، تا سالهای پایانی عمر نیز تمایل به بازی در انسان وجود دارد، هر چند شکل و ظاهر و هدف بازی عوض شده باشد.

همین امر موجب گردید تا نخستین دوره آموزش مربی بازی های فکری به صورت مقدماتی شامل 60 ساعت آموزش فشرده در مجموعه فرهنگی شهدای هفتم تیر شکل گیرد. علاقمندان می توانند تنها با پرداخت 80 هزار تومان در این دوره ثبت نام نمایند و گواهینامه پایان دوره نیز دریافت کنند.

از برنامه های آتی مجموعه فرهنگی سرچشمه در این حوزه، افتتاح «رستوران بازی» و نیز برگزاری نخستین جشنواره بازیهای پرکاربرد فکری در تیرماه 94 خواهد بود.

با توجه به محدودیت پذیرش، در اسرع وقت جهت ثبت نام در دوره آموزشی «تربیت مربی بازی های فکری» با شماره 3502400 (آقای شکیب راد) تماس حاصل فرمایید.


اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو
جستجو
تگ اخبار
تگ اخبار