X

اخبار

تاریخ انتشار: جمعه 15 اسفند 1393
حضور نایب رییس مجلس در نمایشگاه «زنگ تفریح»

  حضور نایب رییس مجلس در نمایشگاه «زنگ تفریح»

افتتاح نمایشگاه رسانه‌ها و مطبوعات کودک و نوجوان با حضور اهالی رسانه، علاقمندان به این حوزه  و برخی از مسئولین، صورت پذیرفت.
امتیاز: Article Rating
به گزارش روابط عمومی سرچشمه؛ نخستین روز از نمایشگاه مستقل رسانه‌های کودک و نوجوان با حضور اهالی مطبوعات و رسانه، علاقمندان به این حوزه و بسیاری از خانواده ها طی شد. از بخش های مختلف این نمایشگاه، بخش نشریات، سایت‌ها و خبرگزاری ها؛ رستوران بازی (شامل بازی های پرکاربرد فکری ، هوشی و مهارتی) و نیز بخش تولید روزنامه دیواری با موضوع صلح و دوستی بود.
از چهره های سرشناس بازدیدکننده روز نخست، مهندس باهنر نایب رییس مجلس شورای اسلامی بود که به همراه خانواده در محل برگزاری نخستین نمایشگاه مستقل رسانه های کودک و نوجوان حضور یافت. ایشان در مصاحبه با مجری برنامه
«ستاره دنباله دار» که به طور دائم در محل نمایشگاه مستقر هستند، ضمن اشاره به اهمیت رسانه و مطبوعات در انتقال مفاهیم به کودکان و نوجوانان در مورد کیفیت یک نشریه مطلوب برای این رنج سنی نکاتی را بیان کرد.
نمایشگاه رسانه های کودک و نوجوان با حضور بیش از 50 نشریه، سایت و خبرگزاری حوزه کودک و نوجوان از 14 اسفندماه آغاز به کار کرد و تا 23 اسفند نیز برقرار خواهد بود.
این نمایشگاه با انواع برنامه‌های جذاب در طول این ایام هر روز از ساعت 9 تا 19 در مجموعه فرهنگی شهدای هفتم تیر، به آدرس میدان بهارستان، نرسیده به چهارراه سرچشمه، انتهای کوچه شهید صیرفی پور برگزار می شود و حضور برای عموم آزاد است.

اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو
جستجو
تگ اخبار
تگ اخبار