X

اخبار

تاریخ انتشار: شنبه 09 دی 1396
دشمن برای تحریف حماسه ی  ۹ دی تلاش می کند

  دشمن برای تحریف حماسه ی ۹ دی تلاش می کند

به گزارش روابط عمومی سرچشمه، حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری در خصوص تلاش دشمن برای ناکام گذاشتن انقلاب اسلامی گفت : ملت عزیز ما در جریان انقلاب اسلامی، کاری حقیقتا بزرگ انجام داد .
امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط عمومی سرچشمه، حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری در خصوص تلاش دشمن برای ناکام گذاشتن انقلاب اسلامی گفت : ملت عزیز ما در جریان انقلاب اسلامی، کاری حقیقتا بزرگ انجام داد . معادلات را در سطح جهانی به هم ریخت ، زلزله ی عظیم جهانی بوجود آورد که جریان استکبار و مزدورانش را به چالش کشید ؛ ابهت ابرقدرت ها را در هم شکست، حرف های تازه ای برای بشر معاصر مطرح کرد ،در نقطه مقابل جبهه ی استکبار جهانی از سران کفر تا مزدوران آنها، جریان نفاق را دربرابر انقلاب اسلامی عزیز ما قرار داد .

بنابر این از روز اول شروع به انواع و اقسام طراحی ها و دشمنی ها کردند و درست در نقطه ی مقابل ، ملت عزیز ما شروع به آفرینش حماسه ها کرد . شما یک عرصه ی رویارویی را می بینید از انواع و اقسام فتنه انگیزی ها و دشمنی ها از یک سو و از طرف دیگر آفرینش حماسه ها .

رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد کشور،  به طلیعه ی شکل گیری تمدن نوین اسلامی پرداخته اند که : تمدن نوین اسلامی مبتنی بر دانش ، حکمت ، عدالت ، معنویت ، رفاه ، آسایش و آرامش که گم شده های بشر معاصر است . تمدن اسلامی چنین ویژگی هایی دارد . این اتفاق در ایران با شکل گیری نظام اسلامی تا حد زیادی رخ داده است .  رسالت نسل ما ، به خصوص جوانان در این روزگار این است که زیر ساختن این تمدن بزرگ اسلامی شانه دهند تا مقدمه ای برای دلدادگی مردمان به امام عصر ( عج) شود و انتظار را در بین آنها تشدید کند .

حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری در این دست نوشته اشاره ای به تلاش دشمن برای تحریف حماسه ی  ۹ دی داشتند ؛ که تاکید جبهه ی کفر در وهله  نخست ، این است که ماجرای  ۹ دی کمرنگ و به فراموشی سپرده شود . در گام دوم اصرار دارند که تحریف شود. این در جبهه ی کفر و نفاق هست و ملت عزیز  ما با یاد آوری و زنده نگاه داشتن حماسه ی ۹ دی درست در مقابل این خط شیطانی عمل می کند . نباید بگذاریم این روز بزرگ به فراموشی سپرده شود و پیام های این روز بزرگ تحریف شود و دست خوش حاشیه سازی شود . هم چنان وسط حافظه ی تاریخی ملت عزیز ما ، مثل یک تابلوی پر افتخار و پر رنگ و بیدار کننده باقی بماند و ملت ما همچنان هوشیار و سرزنده وسط میدان نگاه دارد.

۹ دی یک نمونه ای بود از همان خصوصیتی که در خود انقلاب وجود داشت . یعنی مردم احساس وظیفه دینی

کردند و دنبال این وظیفه عمل صالح خودشان را انجام دادند . عمل صالح این بود که بیایند تو خیابان ، نشان بدهند و بگویند مردم ایران این ها هستند. حجم عظیم تبلیغات دشمن ، می خواست فتنه گران را به مردم ایران معرفی کند و اینحور نشان بدهد که مردم ایران از انقلابشان برگشتند .

آن تبلیغات دشمن ، با این حرکت مردم ، به کلی نقش بر آب شد یعنی مردم نشان دادند که این اجتماع ، مردم ایران است .

 


اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو
جستجو
تگ اخبار
تگ اخبار