X

اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 30 تیر 1393
جشن «ماه خوب خدا»

  جشن «ماه خوب خدا»

در این شب‌ها، علاوه بر حضور قاریان ممتاز بین المللی، مداحان و ذاکران اهل بیت علیهم السلام و گروه‌های تواشیح و سرود، مسابقات مفاهیم قرآن مجید برگزار می‌شود و جوایز نفیسی به برندگان تعلق خواهد گرفت.

امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط عمومی سرچشمه، از روز سه شنبه مورخ 31 تیرماه لغایت یکشنبه 6 مردادماه، جشن قرآنی «ماه خوب خدا» هر شب از ساعت 22.30 الی 24 در سالن همایش مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی برگزار می گردد.

پیش از این و در پانزده روز نخست ماه مبارک رمضان، مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی «جشن قرآن» را با حضور استاد دکتر سعیدیان و مجری محبوب صدا و سیما، رسالت بوذری اجرا نمود که با استقبال گسترده مخاطبین و علی الخصوص علاقمندان به قرآن مواجه شد. همین مسئله موجب گردید تا مجموعه فرهنگی «سرچشمه»، در شب های پایانی ماه مبارک رمضان، جشن دیگری با محوریت قرآن کریم برگزار نماید تا محفلی دوستانه و صمیمی برای حضور خانواده‌ها و دوست‌داران قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام فراهم گردد.

در این شب‌ها، علاوه بر حضور قاریان ممتاز بین المللی، مداحان و ذاکران اهل بیت علیهم السلام و گروه‌های تواشیح و سرود، مسابقات مفاهیم قرآن مجید برگزار می‌شود و جوایز نفیسی به برندگان تعلق خواهد گرفت. ضمنا شرکت کنندگان در این جشن، برگه‌های تخفیف خرید از نمایشگاه «زندگی بهشتی» را دریافت خواهند نمود، این نمایشگاه در جوار مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی«سرچشمه» برپاست.


اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو
جستجو
تگ اخبار
تگ اخبار