X

اخبار

تاریخ انتشار: چهارشنبه 30 بهمن 1392
تربیت اسلامی در آیینه روایات بررسی می شود

  تربیت اسلامی در آیینه روایات بررسی می شود

نخستین جلسه "تربیت اسلامی در آیینه روایات" یکشنبه 4 اسفندماه در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی برگزاری می شود.

امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط عمومی سرچشمه، حجت الاسلام و المسلمین حمید مشهدی آقایی معاون فرهنگی مرکز رسیدگی به امور مساجد در این جلسات ضمن شرح و تفسیر روایات کلیدی تربیتی، به بررسی سبک زندگی و تربیت اسلامی در آیینه روایات خواهد پرداخت.

تحلیل مبانی روایی و بازخوانی دیدگاه دین درباره تربیت از جهات متعدد اهمیت دارد و می تواند پایه سیاستگزاری در حوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی بوده و مورد بهره برداری قشرهای گوناگون از مربیان و مدیران و معلمان تا اولیا و خانواده ها قرار گیرد.

حجت الاسلام و المسلمین آقایی که علاوه بر مدیریت حوزه علمیه و امام جمعه دماوند سابقه حضور جدی در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و مدیریت مؤسسه فرهنگی و فعالیت مطبوعاتی و قلمی دارد، در این جلسات به ارائه دیدگاهی جامع و منسجم از تربیت دینی خواهد پرداخت.

این جلسات از یکشنبه آینده چهارم اسفندماه مطابق با 23 ربیع الثانی از نماز مغرب و عشاء در مسجد هفتاد و دو تن مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

گفتنی است شرکت در این برنامه برای عموم علاقمندان آزاد است و تمهیدات لازم جهت رفاه شرکت کنندگان از جمله پارکینگ، توسط مجموعه فرهنگی سرچشمه در نظر گرفته شده است.

خاطرنشان می شود مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) در محل سابق حزب جمهوری و در جوار قتلگاه 72 تن، پائین تر از میدان بهارستان، نرسیده به چهارراه سرچشمه، انتهای خیابان شهید صیرفی پور واقع است.


اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو
جستجو
تگ اخبار
تگ اخبار