X

اخبار

تاریخ انتشار: چهارشنبه 17 مهر 1392
کتاب های سه گانه علیرضا برازش به سرچشمه می آیند

  کتاب های سه گانه علیرضا برازش به سرچشمه می آیند

کتاب های سه گانه «همه را دوست بداریم»، «عاشق تو» و «عاشق شو» اثر علی رضا برازش در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی رونمایی می شوند.
امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط عمومی «سرچشمه»، «هیات کتاب» مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی(سرچشمه) کتاب های سه گانه «همه را دوست بداریم»، «عاشق تو» و «عاشق شو» را روز دوشنبه 22 مهرماه معرفیی می کند. در این مراسم «تالار گفت وگو» سرچشمه نیز افتتاح خواهد شد.

این کتاب ها از تولیدات انتشارات امیرکبیر است و نویسنده آن با زبانی شاعرانه و نگاهی عارفانه، راه های بهتر زیستن و بهتر اندیشیدن را به مخاطب خود می آموزد.

«هیات کتاب» مجموعه فرهنگی سرچشمه قصد دارد با همکاری و مشارکت ناشران و موسسات فرهنگی و مذهبی برنامه های متنوعی چون رونمایی کتاب، نمایشگاه کتاب و مسابقات کتاب خوانی برگزار کند که رونمایی از کتاب های سه گانه «همه را دوست بداریم»، «عاشق تو» و «عاشق شو» در راستای همین اهداف است.

دو کتاب «عاشق تو» و «عاشق شو» پیش از این منتشر شده و به چاپ های مکرر رسیده و «همه را دوست بداریم» سومین کتاب این مجموعه است که اخیراً به چاپ رسیده است.

مراسم رونمایی از این کتاب، روز دوشنبه 22 مهرماه از ساعت 16 تا 18 و با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد حاج علی اکبری، علیرضا مختار پور و علی رضا برازش ـ نویسنده اثر ـ در «تالار گفت وگو» مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو
جستجو
تگ اخبار
تگ اخبار