X

اخبار

تاریخ انتشار: یکشنبه 07 خرداد 1396
شبهای بهشتی در سرچشمه

  شبهای بهشتی در سرچشمه

موسسه فرهنگی شهدای هفتم تیر«سرچشمه» در ایام ماه مبارک رمضان ویژه برنامه هایی از افطار تا سحر را برای عموم برگزار می کند.

امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط عمومی سرچشمه، این موسسه طبق سالهای گذشته در ایام ماه مبارک رمضان برنامه های متنوع و متعددی را برای خانواده‌ها، کودکان و نوجوانان اجرا می کند، این برنامه‌ها از افطار تا سحر ادامه خواهد داشت؛ که از آن جمله می توان به جشن بزرگ قرآن شامل تواشیخ، سرود، ابتحال، مسابقات ویژه برای فراگیری و انس بیشتر کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها اشاره کرد.

مسابقات قرآنی ویژه کودکان به گونه ای توسط کارشناسان طراحی شده که از سنین 5 تا 14 سال می توانند در آن شرکت کنند همچنین مسابقات جشن بزرگ قرآنی به نوعی آموزش قرآن در قالب مسابقه است و در این مسابقات قرآن با استفاده از روایات، احادیث و داستان به سبکی نو و بدیع آموزش داده خواهد شد. در میان برنامه های قرآنی وله هایی از سخنان بزرگان همچون امام خمینی(ره)، آیت الله مجتهدی، حاج آقا مجتبی تهرانی و ... با موضوعات مشخص در مورد آیه ها ، اخلاق اسلامی و مسائل شرعی  و ... در نظر گرفته شده است که نسل جوان علاوه بر فراگیری معانی قرآنی با تفاسیراندیشه های بزرگان بیشترآشنا شوند. از جمله ویژگی این جشن بزرگ قرآنی حضور قاریان نوجوان و بین المللی می باشد.

همچنین از دیگر تمهیداتی که موسسه سرچشمه در ماه مبارک رمضان در راستای منویات مقام معظم رهبری در خصوص اشتغال زایی و تولید ملی در نظر گرفته است؛ برپایی بازارچه خیریه می باشد لازم به ذکر است در کنار این بازارچه غرفه های آموزش هنر از جمله سفالگری، خوشنویسی و ..  و همچنین غرفه هایی برای مشاوره خانواده ها در نظر گرفته شده است.

اقامه نماز جماعت پنج گانه و برگزاری مراسم افطاری و سحری ساده و رستوران بازی‌های فکری و مهارتی و بسیاری برنامه‌های متنوع و جذاب تنها بخشی از برنامه های موسسه فرهنگی شهدای هفتم تیر«سرچشمه» بوده که علاقه مندان می‌توانند همه روزه در ایام ماه مبارک رمضان از آن بهره مند شوند.

لازم به ذکر است موسسه فرهنگی شهدای هفتم تیر«سرچشمه» در میدان بهارستان نرسیده به چهارراه سرچشمه انتهای کوچه شهید صیرفی پور واقع شده است. 


اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو
جستجو
تگ اخبار
تگ اخبار