X

جلسات هفتگی

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 04 آبان 1395
شروع مجدد جلسات تفسیر نهج البلاغه

  شروع مجدد جلسات تفسیر نهج البلاغه

شروع مجدد جلسات شرح و تفسیر نهج‌البلاغه با حضور دکتر محسن اسماعیلی در مجموعه فرهنگی یادمان شهدای هفتم تیر«سرچشمه» برگزار می شود

امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط عمومی سرچشمه، شروع مجدد جلسات شرح و تفسیر نهج البلاغه توسط دکتر محسن اسماعیلی از روز چهارشنبه 5 آبان ۱۳۹5 در مسجد هفتاد و دو تن یادمان شهدای هفتم تیر«سرچشمه» برگزار خواهد شد.  

به گفته دکتر محسن اسماعیلی «اگر نهج البلاغه آن گونه که هست مطرح شود کسی نمی‌تواند جذب آن نشود، مگر می‌شود سخنان گوهربار امیرالمومنین(ع) مطرح شود و بر دل‌ها ننشیند؟ نهج البلاغه بهترین کانال ارتباطی ما با جوانان در شرایط امروز است ... ما جوانان خوبی داریم، بسیاری از بدبینی‌ها نابجاست، چرا که جوانان فطرت پاکی داشته و دل‌های آنان مشتاق ائمه اطهار(ع) است. آن‌ها از عمق وجود، مولاعلی(ع) را دوست دارند».

«سرچشمه حکمت، ج ۱: سیاست و حکومت در نهج البلاغه» و مجموعه دو جلدی «درس‌های ماندگار، نگاهی نو به نهج‌البلاغه» از آثار ایشان در مورد کتاب شریف نهج البلاغه است.

جلسات شرح و تفسیر نهج البلاغه با حضور دکتر محسن اسماعیلی از عید غدیر ۱۳۹۲، آغاز شده و امسال نیز ادامه پیدا خواهد کرد.

 این جلسات روزهای چهارشنبه هر هفته در مجموعه فرهنگی یادمان شهدای هفتم تیر«سرچشمه» به نشانی : م بهارستان نرسیده به چهارراه سرچشمه انتهای کوچه شهید صیرفی پور ، بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار می شود و شرکت برای عموم علاقه مندان آزاد است.


اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو
جستجو