X

جلسات هفتگی

تاریخ انتشار: یکشنبه 24 دی 1396
با حضور دکتر محمد حسین سعیدیان

  با حضور دکتر محمد حسین سعیدیان

سلسله جلسات محفل انس با قرآن روزهای شنبه هر هفته با حضور استاد سعیدیان در مسجد هفتاد و دوتن موسسه فرهنگی شهدای هفتم  تیر (سرچشمه) برگزار شد.

امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط عمومی سرچشمه، در ادامه سلسله برنامه‌های فرهنگی و دینی موسسه فرهنگی سرچشمه که با  هدف  ترویج  و تبلیغ  آموزه‌های دینی و اعتقادی به نسل جوان جامعه،  انجام می شود، مراسم نورانی محفل انس با قرآن، با حضور قاریان، حافظان، جوانان و نوجوانان علاقه مند به تلاوت  قرآن کریم، زیر نظر استاد سعیدیان، بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد هفتادو دو تن برگزار شد .

در این محفل نورانی و با شکوه که با استقبال گرم جوانان و نوجوانان  همراه بود، قاریان و حافظان قرآن کریم، به تلاوت آیات روح بحش کلام  وحی در فضائی ملکوتی پرداختند .

در ادامه  این محفل معنوی، استاد  سعیدیان  به توضیح آیات تلاوت شده توسط قاریان پرداختند.

وی همچنین به تفسیر و ترجمه آیات در ارتباط با اهمیت نماز و خودسازی گفت: نماز ستون دین است و اگر این ستون نباشد ، دیگر اعمال انسان پذیرفته  نخواهد  شد و انسان سقوط  می کند و به قعر چاه می افتد، که را نجاتی نخواهد بود، پس باید بیدار باشیم و از قرآن، این سفره بیکران الهی و این مائده آسمانی بهره مند شویم، و راه نجات خود را با تمسک  به قرآن  و اهل بیت(ع) بیابیم.

محفل انس با  قرآن  شنبه‌ها بعد از نماز  مغرب  و عشاء ، با حضور استاد دکتر محمد حسین سعیدیان در مسجد هفتاد و دو تن موسسه فرهنگی شهدای هفتم تیر (سرچشمه)، واقع  در میدان  بهارستان ، نرسیده به چهار راه سرچشمه، کوچه شهید صیرفی پور برگزار می شود، علاقه‌مندان به تلاوت قرآن، به ویژه قاریان، حافظان ،دانش آموزان و دانشجویان عزیز می توانند در این محفل معنوی شرکت نمایند.

 


اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو
جستجو