X

جلسات هفتگی

تاریخ انتشار: یکشنبه 17 دی 1396
قرآن مثل دارو است باید بدانیم که چه می خوانیم و سخن خدا را بفهمیم

  قرآن مثل دارو است باید بدانیم که چه می خوانیم و سخن خدا را بفهمیم

جلسه محفل انس با قرآن توسط استاد سعیدیان در مسجد هفتادو دوتن برگزار شد

امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی شهدای هفتم تیر(سرچشمه (در ادامه جلسات محفل انس با قرآن که شنبه ها از نماز مغرب و عشاء در محل مسجد هفتاد و دو تن موسسه فرهنگی شهدای هفتم تیر(سرچشمه )برگزار می شود. حافظان و قاریان قرآن کریم در فضائی نورانی به تلاوت آیات روح بخش کلام الله مجید پرداختند. در این مراسم استاد سعیدیان به توضیحات لازم  در خصوص صوت ولحن و مخاج حروف در سبک های مختلف قاریان پرداختند .

در ادامه جلسه دکتر محمد حسین سعیدیان حافظ و مدرس قرآن گفت: یکی از وظایف قاری و حافظ قرآن این است که در خصوص مفاهیم و معانی قرآن تدبر نماید و حتی برای شناخت بیشتر تفسیرهم باید بداند .

سعیدیان در ادامه گفت: در آیات قرآن آمده که نماز را محافظت کنید؛ والذین هم علی صلاتهم یحافظون ؛ آنانکه نماز خود را محافظت می کنند. پس نمازرا حفظ کنید تا شما را حفظ کند .

وی افزود؛ پیامبر اکرم(ص) می فرماید :نماز مثل عمود خیمه است ؛ وقتی این عمود بر پا است؛  خیمه بر پا است، وقتی عمود نباشد خیمه هم در کار نیست.

لازم به یادآوری است؛ موسسه فرهنگی شهدای هفتم تیر(سرچشمه) واقع در میدان بهارستان نرسیده به چهارراه سرچشمه کوچه شهید صیرفی پور می باشد وعلاقه مندان به قرائت قرآن می‌توانند دراین محفل نورانی شرکت نمایند .


اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو
جستجو